Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na dětské boby 2/2

Tipy na dětské boby 2/2

Ilustrační foto

Acra Pinguin Alfa

Plastové boby jednoduššího provedení, které nejsou určené jenom pro jedno dítě, ale hned pro dvě. Jsou vyrobeny kompletně z plastu, díky čemuž je zaručena i jejich nízká hmotnost. Přesto si zachovávají své kvalitativní vlastnosti, včetně v celkem dobré nosnosti, která činí celých 40 kilogramů. Jistotou jsou i drobné bezpečnostní prvky, které snižují riziko pádu. Mezi takové patří:

·         Dutiny určené k držení

·         Stoupátka na nohy

·         Hrubší povrch samotného sedátka

Plastkon řiditelný bob Stratos

Jedinečný a skutečně moderní skibob, který ocení jak rodiče, tak i děti. Těm může nabídnout vysokou přesnost během zatáčení, jelikož jsou vybaveny volantem. Navíc díky diferenciálu je zajištěn i správný úhel jednotlivých lyží, což eliminuje brzdění v zatáčkách. Zároveň je hleděno také na bezpečnost, jelikož tyto dětské boby jsou doplněny praktickou masivní brzdou s pružinou, pomocí které lze snadno a rychle zastavit. Jsou určené pro děti od tří let, ale skvěle se hodí i dětem starším, jelikož jejich nosnost je díky použití kvalitního plastu celých 90 kilogramů. Bez problémů se tedy mohou na tomto bobu vozit i dvě starší děti, které zároveň ocení celkovou lehkost, která přijde vhod při tahání bobů do kopce.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: děti, sport

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.