Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na dětské boby 1/2

Tipy na dětské boby 1/2

Ilustrační foto

ACRA STRATOS řiditelný bob

Unikátní dětské boby, které jsou vybavené volantem, který usnadní samotnou jízdu a její přesnost. Zatáčení pomocí diferenciálu je jistotou maximální rychlosti v zatáčkách, jelikož každá lyžina má potřebný úhel, který eliminuje ztrátu rychlosti a napomáhá přesnosti jízdy. Lákadlem je také to, že nejde o boby jednomístné, ale o provedení pro dvě děti či dvě jiné osoby. Díky kvalitnímu platu je zajištěna odolnost a životnost, a vzhledem k absenci kovu se není nutné obávat případné koroze a následného poškození, což je především u saní s kovovými prvky poměrně známým a častým negativním jevem.

Plastkon Twister bob

Jednoduchý a svým provedením v podstatě klasický dětský bob, který zaujme každé dítě. Jde o osvědčenou konstrukci, která umožní příjemné svezení. Samozřejmostí je velmi nízká hmotnost oceňovaná především při manipulaci, stejně jako nesmíme opomíjet ani pevnost a odolnost. Součástí jsou také úchyty, které zároveň slouží jako praktické brzdy, které mohou snadno regulovat rychlost jízdy. Sedací část je vyvedena v protiskluzové úpravě, čímž je eliminováno případné riziko pádu.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: děti, sport

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.