Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na seznámení

Tipy na seznámení

Ilustrační foto

Po vztahu a lásce touží téměř každý, ale představy o tom, jak by mělo vzájemné soužití fungovat, se můžou výrazně lišit. A to často bývá kamenem úrazu a příčinou rozchodu. Pokud jste v podobné situaci, nemusíte si zoufat. Stále existuje mnoho možností, jak se seznámit.

Seznamky online

Mezi nejvíce oblíbené způsoby, jak se seznámit, patří online seznamky. Ty nabízejí mnoho možností. Za všechny můžeme jmenovat např.:

  • Rychlé randevyužijte speed dating, při kterém se můžete bezpečně setkat s potenciálními protějšky. Jedná se o organizované akce skrze online inzerci, které jsou nenucené a každý dostane příležitost si chvíli popovídat hned s několika partnery. Pokud jde vše dobře, setkáte se klidně s 10 zajímavými lidmi. Na každý rozhovor máte 5 minut, což je dostatečná doba abyste zjistili, zda vám někdo z nich nepadne do oka.

  • Seznamka pro věřící – v místních podmínkách nejvíce frčí křesťanská seznamka. Obrovskou výhodou je, že partner z křesťanské seznamky by měl být seriózní. Tudíž by se nemělo stát, že by se jednalo o podvodníka, který místo vážného seznámení využívá seriózní seznamku k uspokojení svých tužeb, bez ohledu na lásku a citovou angažovanost protějšku.

  • Seznamka pro rodiče s dětmi -další hojně využívanou seznamkou je nabídka na seznámení pro rodiče. Jestliže máte dítě svěřené do péče, je tato seznamka právě pro vás. Bezdětní lidé totiž nemusí vždy toužit po vztahu, ve kterém figuruje dítě někoho jiného. Proto je díky tomuto druhu seznámení hned každému jasné, jaké jsou rodinné poměry inzerujících.

  • Hledání přátel – tato skupina inzerce je zaměřena nikoliv na lásku, ale na navázání přátelství. I přátelé jsou pro život velmi důležití a není snadné je získat. Takže pokud jste na přátele neměli doposud čas, nebo jste se přistěhovali do nové lokality, můžete si podat inzerát. Inzerce může sloužit i k sehnání „parťáka" na cvičení, na cestování nebo na chození do nějakého zájmového kroužku.

A pokud byste byli z jakéhokoliv důvodu rozhození, že se vám vztahově nedaří, nebojte se využít bezplatnou psychologickou poradnu online. Zkušení odborníci vám podají pomocnou ruku a poradí vám, jak se z této situace dostat.

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: pr, vztahy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.