Reklamní pozice premium odkaz

Proč chlap nepíše 1/2

Proč chlap nepíše 1/2

Ilustrační foto

Může to být lenost

Není nic ojedinělého, že muži jsou obecně poměrně líní, což se může naplno projevit také v tom, že se jim jednoduše nechce psát. I když si říkají, že by měli, jednoduše se objeví celá řada jiných činností, u kterých mohou odpočívat. Nemusí se tedy namáhat brát telefon, nebo sedat k počítači a vymýšlet, co napíší. I toto je jeden z důvodů, proč chlap nepíše.

Proč chlap nepíše? Neví, co napsat

Od toho, aby se vedli různé sladké a podobné řeči, tu jsou spíše ženy. A to byste měla mít na paměti. Pokud se podíváme na to, proč chlap nepíše, může to být z toho důvodu, že jednoduše neví, co má napsat. Různá vyznání se mu psát nechce a nic neříkající oslovení za účelem bezduché konverzace nemusí být pravá volba. Není to nic zvláštního, jelikož takto to má mnoho mužů.

Nezáleží mu na vás tolik, jak si myslíte

Není nic neobvyklého, že mnoho žen jednoduše vidí ve vztahu něco více, zatímco muž v tom vidí pouze přátelský a třeba i krátkodobý vztah. Důvodem, proč nepíše, tedy může být i to, že mu na vás nezáleží zase až tolik, jak si myslíte. Můžete být kamarádi ale ne zase takoví, aby to bylo spojeno s tím, že si budete každým dnem aktivně a dlouho psát. Když napíše žena, muž ze slušnosti odepíše. Aktivitu ale málokdy přebírá.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: láska, vztahy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.