Reklamní pozice premium odkaz

Jaké způsoby rozchodů dnes frčí 2/2

Jaké způsoby rozchodů dnes frčí 2/2

Ilustrační foto

Facebookový rozchod

V době sociálních sítí je možné využít i tuto formu rozchodu, a tak uvést stav „nezadaný" nebo něco jako „ve složitém vztahu" mohou se dva spolu domluvit, anebo to udělá jeden, tak trochu uboze a zákeřně. Obecně je to dost dětinské. Někteří lidé to ale berou dost vážně, a tak i informaci berou za důležitou.

Odloučení

Jestliže někdo není dost odvážný na to, aby se s partnerem rozešel, může to udělat postupným krokem a to tím, že mu navrhne pauzu, přestávku, zkrátka odloučení. Je to prakticky jen před-rozchod, neboli rozchod, ale k tomu oficiálnímu přijde ještě čas. Jakmile jeden z partnerů navrhne pauzu, obvykle z toho důvodu, že chce rozchod, jen se chce vyhnout scénám a rozhovorům, pláčům a podobným situacím. Partnerovi je dána jakási naděj, ale ve své podstatě jej to má připravit na skutečný rozchod.

Rozchod alá máme se rádi

Toto je dost časté pro známé osobnosti, ale i jedince, kteří jsou dostatečně vyspělí a nechtějí partnera špinit. Váží si ho, ale láska se nějak podle nich vytratila. Proto se rozhodnou že se rozejdou jako kamarádi. Nikdo z nich není v krizi, anebo aspoň se tak tváří.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: vztahy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.