Reklamní pozice premium odkaz

Jaké způsoby rozchodů dnes frčí 1/2

Jaké způsoby rozchodů dnes frčí 1/2

Ilustrační foto

Rozchod, který postupně vrcholí

Obvykle je to u partnerů, kteří jsou spolu již delší dobu, anebo u těch, u kterých se stalo partnerství stereotypem. Vytratila se vášeň a postupně to vede k zániku. I když asi oba nemají někoho jiného, tak si postupně uvědomují, že jejich vztah je spíše spolubydlení, nebo něco podobného. Takže oba váhají, zda je to jen dočasné a lze ještě vyškrtat smítko naděje, nebo už je to totální konec. Tento rozchodový stav může trvat měsíce i roky. A když skončí, pak je to často pro oba spíše vysvobození, i když smutné.

Ubohý rozchod

Zvláště u mladších ročníků je to běžné, anebo u těch, co spolu nejsou dlouhou dobu. Poslat vzkaz formou sms, že se rozchází, nebo dokonce takový vzkaz poslat po kamarádovi je dost ubohé. Mladí na to tak zvaně nemají koule, postavit se tomu čelem a ti, co spolu nejsou dlouho zase nepovažují za tolik důležité se kvůli takové situaci spolu scházet, zvláště, když už se spolu neuvidí nikdy. Je to ubohé.

Šokový rozchod

Taky může dojít k rozchodu šokem. Obvykle je to tak že jsou dva spolu, nic zvláštního neděje až jednoho dne jeden z páru přijde s tím, že má někoho jiného, anebo jen to, že se chce rozejít. Pro mnoho jedinců je toto nepochopitelné a chtějí vysvětlení, často třeba i situaci řešit, zda se nejedná o dočasné poblouznění apod. Chtějí to řešit, protože chtějí dostat na výběr, ale jsou postaveni před nemilou hotovou věc.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: vztahy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.