Reklamní pozice premium odkaz

Vztahy a děti

zobrazit

Jaké způsoby rozchodů dnes frčí 2/2

Facebookový rozchod V době sociálních sítí je možné využít i tuto formu rozchodu, a tak uvést stav „nezadaný" nebo něco jako „ve složitém vztahu" mohou se dva spolu domluvit, anebo to udělá jeden, tak trochu uboze a zákeřně. Obecně je… »

Jaké způsoby rozchodů dnes frčí 1/2

Rozchod, který postupně vrcholí Obvykle je to u partnerů, kteří jsou spolu již delší dobu, anebo u těch, u kterých se stalo partnerství stereotypem. Vytratila se vášeň a postupně to vede k zániku. I když asi oba nemají někoho… »

Tipy na seznámení

Po vztahu a lásce touží téměř každý, ale představy o tom, jak by mělo vzájemné soužití fungovat, se můžou výrazně lišit. A to často bývá kamenem úrazu a příčinou rozchodu. Pokud jste v podobné situaci, nemusíte si zoufat. Stále existuje mnoho možností,… »

Tipy na dětské divadlo 2/2

Magnetické divadlo – Hrad Pohádková témata jsou v rámci dětských divadel velmi oblíbená. Toto konkrétní je spojeno s hradní tématikou. To pochopitelně znamená nejenom provedení kulis s hradní tématikou, ale znamená to také provedení jednotlivých postav,… »

Tipy na dětské divadlo 1/2

Divadlo magnetické Karkulka Jenom těžko bychom narazili na rodiče nebo na dítě, které by neznalo pohádku o Červené Karkulce. A právě toto divadlo ji umožní nejenom vyprávět, ale také si ji zahrát. Jedná se o takzvané magnetické dětské… »

Proč chlap nepíše 2/2

Nemá na psaní čas Mít telefon neustále v ruce může mít jenom málokdo. Jednoduše proto nenapsal, protože aktuálně nemá čas. A když už se dostane domů, může být poměrně pozdě a tak se případné psaní ani příliš nehodí. Toto je poměrně častý problém, a to… »

Proč chlap nepíše 1/2

Může to být lenost Není nic ojedinělého, že muži jsou obecně poměrně líní, což se může naplno projevit také v tom, že se jim jednoduše nechce psát. I když si říkají, že by měli, jednoduše se objeví celá řada jiných činností, u kterých mohou odpočívat.… »

zobrazit