Reklamní pozice premium odkaz

Práce a zaměstnání

zobrazit

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 3/3

Když se objeví problémy Prokurista je povinen svou funkci vykonávat se zvýšenou odpovědností a v případě újmy, která bypodnikateli vznikla, je také povinen škodu nahradit. V případě, kdy se nejvyšší orgán společnostidomnívá, že jednání prokuristy… »

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 2/3

Výměna vcelku jednoduchá V situaci, kdy měníte prokuristu, přinesl nový občanský zákoník mírné zjednodušení, a celkově zrychlenícelého procesu. Nový prokurista může začít svou funkci vykonávat ihned, jakmile mu majitel firmy udělíplnou moc s výslovným… »

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 1/3

Kdo je to prokurista Pokud vlastníte firmu a nezvládáte všechny právní úkony, nebo jim nerozumíte a chcete se raději plněvěnovat jiným záležitostem, může vám s tímto jednoduše pomoci prokurista. Ten zajišťuje v rámci svéfunkce záležitosti,… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 3/3

Schopnost řídit Mezi další schopnosti a dovednosti, na které při výběru finančního ředitele není radno zapomínat, jsouzejména dovednosti vést lidi, umět s nimi komunikovat, zvládat umění strategie, ale také dokázat říditzměny. Regulace a další… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 2/3

Řízení rizik Řízení rizik je další oblast, která je považována za klíčovou. Do budoucna se předpokládá, že bude zabíratstále více času a i jeho nastavování bude složitější. Zkušenosti v této oblasti nesmí chybět v životopisežádného uchazeče… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 1/3

Znalosti jsou důležité Výkon funkce finančního ředitele není nikterak jednoduchá, základem této činnosti je v každém případěvhodné vzdělání, blízké finančnímu světu. Nemusí se jednat o experta na všechny oblasti, ale zásadníotázky dané problematiky… »

zobrazit