Reklamní pozice premium odkaz

Podnikání a práce

další > poslední »
zobrazit

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 3/3

Když se objeví problémy Prokurista je povinen svou funkci vykonávat se zvýšenou odpovědností a v případě újmy, která bypodnikateli vznikla, je také povinen škodu nahradit. V případě, kdy se nejvyšší orgán společnostidomnívá, že jednání prokuristy… »

Podnikat jako fyzická nebo právnická osoba?

Tuto otázku si určitě položí každý, kdo uvažuje o tom, že by začal podnikat. A je to jedině dobře. Správná volba formy podnikání totiž může ovlivnit opravdu hodně. Pojďme se společně na některé rozdíly podívat. Živnostník Zda je lepší živnost… »

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 2/3

Výměna vcelku jednoduchá V situaci, kdy měníte prokuristu, přinesl nový občanský zákoník mírné zjednodušení, a celkově zrychlenícelého procesu. Nový prokurista může začít svou funkci vykonávat ihned, jakmile mu majitel firmy udělíplnou moc s výslovným… »

Začněte podnikat v klidu a hlavně spolehlivě

Pokud máte podnikatelský záměr, vždy jsou důležité dvě věci. Tou první je dostatek času, peněz a klidu na samotné podnikání. A tou druhou je jistota, že budete schopni začít podnikat ve vámi zvolený čas. Jak toho dosáhnout? Spolehněte se na… »

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 1/3

Kdo je to prokurista Pokud vlastníte firmu a nezvládáte všechny právní úkony, nebo jim nerozumíte a chcete se raději plněvěnovat jiným záležitostem, může vám s tímto jednoduše pomoci prokurista. Ten zajišťuje v rámci svéfunkce záležitosti,… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 3/3

Schopnost řídit Mezi další schopnosti a dovednosti, na které při výběru finančního ředitele není radno zapomínat, jsouzejména dovednosti vést lidi, umět s nimi komunikovat, zvládat umění strategie, ale také dokázat říditzměny. Regulace a další… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 2/3

Řízení rizik Řízení rizik je další oblast, která je považována za klíčovou. Do budoucna se předpokládá, že bude zabíratstále více času a i jeho nastavování bude složitější. Zkušenosti v této oblasti nesmí chybět v životopisežádného uchazeče… »

další > poslední »
zobrazit