Reklamní pozice premium odkaz

Čeho se vyvarovat při žádosti o úvěr 1/2

Čeho se vyvarovat při žádosti o úvěr 1/2

Ilustrační foto

Neberte si peníze bezhlavě

Vždy je třeba mít jasně rozmyšleno to, na co budou peníze sloužit a na co budou konkrétně použity. Nikdy si při žádosti na úvěr neberte peníze jenom náhodně, v maximální výši, která je konkrétním poskytovatelem nabízena. Vždy by měla být žádost jasně spojena s tím, že bude požadována jenom suma, která bude skutečně správná.

Neberte si peníze od každého

Je mnoho poskytovatelů, kteří aktuálně nabízejí své úvěry. Vyvarujte se toho, že byste snad kývli na první nabídku, která je k dispozici. Vždy je třeba dobře zvážit všechna pro a proti a dobře zmapovat celý úvěrový segment. Aktuálně existují tři hlavní cesty, kterými jsou:

·         Banky
·         Nebankovní společnosti
·         P2P segment

Nepodepisujte bez přečtení

Důležité je také nutnost číst vše, co je vám předloženo. I když ústně vám může být slíbeno v podstatě cokoliv, je třeba myslet na to, že hlavní váhu má vždy jenom to, co je uvedeno ve smlouvě. Proto nepodepisujte bezhlavě každý předložený dokument. Správnou cestou je přirozeně to, že si vše před samotným podpisem důkladně přečtete.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: půjčky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.