Reklamní pozice premium odkaz

Jak vyrobit svépomocí psí boudu 1/2

Jak vyrobit svépomocí psí boudu 1/2

Ilustrační foto

Kvalitní podlaha jako základ stavby

Pes potřebuje nutně kvalitní podlahu. Proto je v tomto směru dobré využít dřevěná prkna, která pokládáte vedle sebe a spojíte po obvodu prkny dalšími. Díky tomu vytvoříte pevnou konstrukci, stejně jako si vytvoříte prvotní základ pro samotnou následující stavbu. Nezapomeňte také na obroušení prken, aby na nich nebyli případné stříšky.

Postavte čtyři hlavní trámky

Nyní je dobré mít při ruce čtyři trámky, pomocí kterých se začnou vztyčovat základní pilíře psí boudy. U té menší je stačí umístit do rohu. Pokud potřebujete vyrobit svépomocí psí boudu, která bude větší, můžete po obvodu vytvořit několik dalších pilířů, které zajistí vyšší pevnost a odolnost. Jakmile jsou pilíře na svém místě, spojte je po celém jejich obvodu v jejich horní části.

Stavba stěn psí boudy

Zde platí podobné informace jako v případě podlahy. Tedy takové, že je třeba použít kvalitní prkna. Postup je v případě stavby stěn poměrně jednoduchý. Stačí vytvořit obvodové zdi, a to tak, že jednotlivá prkna budete upevňovat na připravené trámky, které vám posloužily jako pilíře. Boční stěny by měly být realizovány po celé oblasti bočních stran boudy.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: zvířata

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.