Reklamní pozice premium odkaz

Vaření a recepty

zobrazit

Kravské nebo sójové mléko? - dokončení

Kravské mléko Litr kravského mléka obsahuje kolem 35 g bílkovin, ze kterých je cca dvacet procent syrovátkových. Dále obsahuje 45 g tuků a 50 g laktózy. Složení kravského mléka se však odlišuje podle druhu krávy, klimatu a počasí, složení krmiva… »

Kravské nebo sójové mléko? 1. část

Sojové mléko Sojové mléko obsahuje bílkoviny v dobře stravitelné formě, takže se mohou dobře dostat do těla. Nechybí zde fytoestrogeny podobající se hormonům, se schopností sladit hladiny mužských i ženských pohlavních hormonů. Rovněž podporují… »

Jsou na talíři zdravější mořské nebo sladkovodní ryby 2/2

Mořské ryby Mořské ryby obsahují maso s krátkými vlákny, které se velice snadno tráví. Mořské ryby se doporučují pro dietní stravování, protože obsahují málo sodíku. Maso mořských ryb je bohaté hlavně na minerální látky. V rybách oceníte hlavně dostatek… »

Jsou na talíři zdravější mořské nebo sladkovodní ryby 1/2

Sladkovodní ryby Sladkovodní ryby jsou zdrojem zdravého masa. V rybě najdete jednoduše stravitelné bílkoviny, v obsahu od patnácti do dvaceti procent. Velkým plusem je minimum tuků od jednoho do 35ti procent. V rybím tuku se však nacházejí nenasycené… »

zobrazit