Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

zobrazit

Super tip na zážitek

Nápadů, jak si užívat života, není nikdy dost. Tentokrát máme horký tip pro milovníky hokeje. Těžko si lze pro tuto skupina sportovních fanoušků představit lepší zážitek, než je návštěva hokejového zápasu nejlepší ligy světa. Tou je samozřejmě NHL. Vstupenky… »

Jak vyrobit svépomocí psí boudu 2/2

Základní střecha boudy Pro výraznější pevnost a odolnost je dobré vytvořit jako základ v podstatě dřevěnou krabici. A to z toho důvodu, že celá psí bouda vydrží mnohem déle. Základní střechu tedy vytvoříte podobně, jako je tomu v případě stěn.… »

Jak vyrobit svépomocí psí boudu 1/2

Kvalitní podlaha jako základ stavby Pes potřebuje nutně kvalitní podlahu. Proto je v tomto směru dobré využít dřevěná prkna, která pokládáte vedle sebe a spojíte po obvodu prkny dalšími. Díky tomu vytvoříte pevnou konstrukci, stejně jako si vytvoříte… »

Kravské nebo sójové mléko? - dokončení

Kravské mléko Litr kravského mléka obsahuje kolem 35 g bílkovin, ze kterých je cca dvacet procent syrovátkových. Dále obsahuje 45 g tuků a 50 g laktózy. Složení kravského mléka se však odlišuje podle druhu krávy, klimatu a počasí, složení krmiva… »

Kravské nebo sójové mléko? 1. část

Sojové mléko Sojové mléko obsahuje bílkoviny v dobře stravitelné formě, takže se mohou dobře dostat do těla. Nechybí zde fytoestrogeny podobající se hormonům, se schopností sladit hladiny mužských i ženských pohlavních hormonů. Rovněž podporují… »

Jsou na talíři zdravější mořské nebo sladkovodní ryby 2/2

Mořské ryby Mořské ryby obsahují maso s krátkými vlákny, které se velice snadno tráví. Mořské ryby se doporučují pro dietní stravování, protože obsahují málo sodíku. Maso mořských ryb je bohaté hlavně na minerální látky. V rybách oceníte hlavně dostatek… »

Jsou na talíři zdravější mořské nebo sladkovodní ryby 1/2

Sladkovodní ryby Sladkovodní ryby jsou zdrojem zdravého masa. V rybě najdete jednoduše stravitelné bílkoviny, v obsahu od patnácti do dvaceti procent. Velkým plusem je minimum tuků od jednoho do 35ti procent. V rybím tuku se však nacházejí nenasycené… »

zobrazit