Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 3/3

Když se objeví problémy Prokurista je povinen svou funkci vykonávat se zvýšenou odpovědností a v případě újmy, která bypodnikateli vznikla, je také povinen škodu nahradit. V případě, kdy se nejvyšší orgán společnostidomnívá, že jednání prokuristy… »

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 2/2

Plastické operace v obličeji Mezi nejoblíbenější plastiky v obličeji patří rhinoplastika, tedy operace nosu, který je možno upravit do požadovaného tvaru. Jestliže má někdo mindráky z tvaru svého nosu, je to ideální cesta. Podobně je to u uší, které,… »

Podnikat jako fyzická nebo právnická osoba?

Tuto otázku si určitě položí každý, kdo uvažuje o tom, že by začal podnikat. A je to jedině dobře. Správná volba formy podnikání totiž může ovlivnit opravdu hodně. Pojďme se společně na některé rozdíly podívat. Živnostník Zda je lepší živnost… »

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 1/2

Modelace prsou Stále velice populární modelace prsou, vládne oblíbenosti plastických operací. Přitom nejde jen o zvětšení prsou, jak se mnozí domnívají, ale také zmenšení, případně modelaci do správného tvaru, pokud jsou povislá, či modelace po… »

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 2/3

Výměna vcelku jednoduchá V situaci, kdy měníte prokuristu, přinesl nový občanský zákoník mírné zjednodušení, a celkově zrychlenícelého procesu. Nový prokurista může začít svou funkci vykonávat ihned, jakmile mu majitel firmy udělíplnou moc s výslovným… »

Jaké přívěsy za auto dnes frčí 2/2

Přívěsný vozík na posyp Netradiční jsou i přívěsy na auto, které slouží jako posyp. Ideální výbava pro chataře, chalupáře a jiné osoby, které bydlí v odlehlých částí a často mají potíže v zimě. Obvykle správy cest nejsou s to zajistit… »

Začněte podnikat v klidu a hlavně spolehlivě

Pokud máte podnikatelský záměr, vždy jsou důležité dvě věci. Tou první je dostatek času, peněz a klidu na samotné podnikání. A tou druhou je jistota, že budete schopni začít podnikat ve vámi zvolený čas. Jak toho dosáhnout? Spolehněte se na… »

Šest věcí, které byste měli vědět, když měníte prokuristu 1/3

Kdo je to prokurista Pokud vlastníte firmu a nezvládáte všechny právní úkony, nebo jim nerozumíte a chcete se raději plněvěnovat jiným záležitostem, může vám s tímto jednoduše pomoci prokurista. Ten zajišťuje v rámci svéfunkce záležitosti,… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 3/3

Schopnost řídit Mezi další schopnosti a dovednosti, na které při výběru finančního ředitele není radno zapomínat, jsouzejména dovednosti vést lidi, umět s nimi komunikovat, zvládat umění strategie, ale také dokázat říditzměny. Regulace a další… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 2/3

Řízení rizik Řízení rizik je další oblast, která je považována za klíčovou. Do budoucna se předpokládá, že bude zabíratstále více času a i jeho nastavování bude složitější. Zkušenosti v této oblasti nesmí chybět v životopisežádného uchazeče… »

Super tip na zážitek

Nápadů, jak si užívat života, není nikdy dost. Tentokrát máme horký tip pro milovníky hokeje. Těžko si lze pro tuto skupina sportovních fanoušků představit lepší zážitek, než je návštěva hokejového zápasu nejlepší ligy světa. Tou je samozřejmě NHL. Vstupenky… »

Osm tipů na co se zaměřit, když měníte finančního ředitele 1/3

Znalosti jsou důležité Výkon funkce finančního ředitele není nikterak jednoduchá, základem této činnosti je v každém případěvhodné vzdělání, blízké finančnímu světu. Nemusí se jednat o experta na všechny oblasti, ale zásadníotázky dané problematiky… »

Pár tipů, když kupujeme firmu na založení s.r.o. 3/3

Svépomocí či na klíč Posledním způsobem, jak získat vytouženou společnost s ručením omezením je buď zapojení vlastnísnahy a síly, nebo využití služby, která nám společnost založí takzvaně na klíč. V tomto případě může býtfirma založena… »

Pár tipů, když kupujeme firmu na založení s.r.o. 2/3

Odkoupení První možností, jak získat s.r.o. je jejím odkoupením, respektive odkoupením společenských podílů odjiných osob. Tento způsob lze praktikovat téměř u jakékoliv firmy, ať už zabývající se obchodem,výrobou či službami, výjimkou nejsou ani… »

Pár tipů, když kupujeme firmu na založení s.r.o. 1/3

Dvě možnosti Konečně jste dospěli k rozhodnutí a chcete založit vlastní firmu. Stát se svým pánem se zdá jako příjemnázměna, nicméně je potřeba pro to něco udělat. Rozhodnutí, zda založíme živnost a staneme se tak osobousamostatně výdělečně… »

Přírodní dekorace jsou zase in

Interiéry ve dřevě se zase dostaly do módy. Pravděpodobně to souvisí s tím, že se lidé vracejí zpátky k přírodě. Zastavitelnost naší republiky roste a tak je čím dál náročnější si od moderních staveb a materiálů odpočinout. Tatranský… »

Kupujete trenky pro partnera? Zde je šest tipů, z čeho lze vybírat. 3/3

Vtipné motivy Chcete-li své drahé polovičce udělat radost a koupit mu trenýrky, které on sám preferuje, můžete vybrattřeba některé s potiskem vtipného motivu či obrázku, řada je i doplněna vtipnou či pikantní hláškou.Oblíbené jsou třeba… »

Kupujete trenky pro partnera? Zde je šest tipů, z čeho lze vybírat. 2/3

Pohodlí až na prvním místě Muži, na rozdíl od žen preferují pohodlí před vzhledem. U trenýrek v minulosti platilo, že pohodlné jsou,nicméně na kráse moc nepobraly. Ani to už dnes neplatí. Pohodlné, pružné trenýrky bývají častovyrobeny z přírodní 100%… »

Kupujete trenky pro partnera? Zde je šest tipů, z čeho lze vybírat. 1/3

Klasika I když se může zdát, že klasickým trenýrkám už odzvonilo, nenechte se zmýlit. Stále jsou mezi muživ oblibě, zejména díky jejich pohodlnému nošení. Toto vzdušné spodní prádlo, které nikde neškrtí,dopřejí mužům volnost v pohybu a k tomu je vyrobeno… »

DPF filtr je pro diesel důležitý

Již několik let se v médiích neustále řeší téma DPF filtrů i dieselových motorů. To, že se jedná o důležitou součást automobilu potvrzuje i skutečnost, že DPF filtry kontroluje namátkově i dopravní policie. K čemu tedy tato součást auta slouží? Hlavní… »

zobrazit