Reklamní pozice premium odkaz

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 2/2

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 2/2

Ilustrační foto

Plastické operace v obličeji

Mezi nejoblíbenější plastiky v obličeji patří rhinoplastika, tedy operace nosu, který je možno upravit do požadovaného tvaru. Jestliže má někdo mindráky z tvaru svého nosu, je to ideální cesta. Podobně je to u uší, které, pokud odstávají, nejsou zrovna pro někoho symbolem krásy a mnoho žen z toho má pocit méněcennosti. Přišití uší je poměrně nenáročná operace s kladný výsledkem.

Plastická operace břicha

Ukládání tuku na břiše není jediným důvodem pro navštívení plastické chirurgie. Často lidé navštěvují plastickou chirurgii kvůli striím, nebo jizvám po operaci. Tyto nedostatky lze na plastické chirurgii odstranit, a tak si zachovat dokonalé břicho. Důvodem, proč často mají mindráky z břicha jsou proto, že na něj prakticky neustále vidí a také v létě se bříška odhalují v plavkách aj.

Plastická operace hýždí

Ploché zadečky rozhodně nejsou moderní a pro mužské oko lákavé. Naopak kulaťoučký, pevný zadek je ideálem. Jenže to ne všechny ženy mají. Na to samozřejmě myslí dnes i plastická chirurgie, a tak existují i metody, které ke krásnému zadečku pomohou. Nejen do prsou se vkládají implantáty, ale samozřejmě dnes i do hýždí.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: omlazení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.