Reklamní pozice premium odkaz

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 1/2

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 1/2

Ilustrační foto

Modelace prsou

Stále velice populární modelace prsou, vládne oblíbenosti plastických operací. Přitom nejde jen o zvětšení prsou, jak se mnozí domnívají, ale také zmenšení, případně modelaci do správného tvaru, pokud jsou povislá, či modelace po odstranění tkáně na prsou (po operaci, rakovině aj.) Mimo to na modelaci prsou dochází i muži a oblíbenost zde se zvyšuje. Díky i moderní medicíně a možnostem je tak modelace prsou stále více oblíbená.

Operace víček

Povislá víčka a kruhy pod očima nejsou známkou mládí a svěžesti, ale pravým opakem. Proto mnoho lidí vyhledá plastického chirurga pro modelaci horních i dolních víček. Může se jednat o různé důvody, ale cíl je jasný – vlastní víčka povznést, celkově omladit vzhled a cítit se lépe. Dnešní moderní plastická chirurgie nabízí v této oblasti dokonalé možnosti s nejmenšími detaily. Povislá kůže tak může být tabu.

Liposukce

Moderní liposukce, tedy odsávání tuku z těla je velice oblíbená technika z oboru plastické chirurgie. Dnes existují i další pod-metody liposukce, které se uplatňují s cílem co nejefektivněji docílit požadovaného s nízkým výskytem případných nežádoucích účinků. Tuk lze odsávat z částí těla formou, která je pro to nejúčinnější. Existují i neinvazivní metody liposukce, a to formou laseru. Vymodelovat si tak lze tělo bez nutných diet.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: omlazení, krása

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.