Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na dětské capáčky 1/2

Tipy na dětské capáčky 1/2

Ilustrační foto

Dětské džínové capáčky Bobo Baby

Dokonalý vzhled těchto dětských capáčků je hlavním důvodem jejich velké obliby. Když se na ně podíváme blíže, jsou unikátní především proto, že velmi dobře imitují vzhled oblíbených sportovních tenisek s tkaničkami. Díky tomu vypadají na dětských nohách skutečně moderně a stylově. Samozřejmostí je, že výroba je přizpůsobena právě dětem, což pochopitelně znamená jistotu maximální pohodlnosti, a to díky měkkému a velmi příjemnému materiálu. Chůzi usnadňuje také pevná podrážka, kde nechybí ABS úprava.

Baby Service Hvězdy pro miminka

Jednoduché a přitom kvalitní dětské capáčky, které jsou vyrobené ze stoprocentní bavlny. Díky tomu mohou nabídnout nejenom celkovou odolnost, ale také kvalitu a maximální pohodlnost. Opomíjet nesmíme také to, že jsou potištěné originálním motivem hvězdiček, který výrazně přispívá k celkové originalitě. Skvěle se hodí k jakémukoliv dalšímu oblečení, které bude vaše miminko mít. Vzhledem ke své velikosti, která činí zhruba 10 centimetrů, jsou primárně určené pro ty děti, které ještě nedosáhly věku šesti měsíců.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: děti, oblečení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.