Reklamní pozice premium odkaz

Dýňový olej jako přírodní kosmetika

Dýňový olej jako přírodní kosmetika

Ilustrační foto

Dýňový olej jako elixír mládí

Dýňový olej má chuť pražených oříšků a obsahuje spoustu antioxidantů. Právě antioxidanty jsou příčinou toho, že pomocí dýňového oleje můžete stárnout pomaleji. Obecně se považuje za elixír mládí a zdraví. Z toho tedy vyplývá, že dýňový olej má komplexní příznivý vliv na všechny základní atributy, které se snažíme vylepšit prostřednictvím kosmetického průmyslu.

Na problémy se suchou pokožkou

Množství vitaminu E obsažené v dýňovém oleji výrazně převyšuje obsah ve slunečnicovém či olivovém. Právě díky vitamínu E a jiným vitamínům a minerálům se olej využívá při potížích se suchou pokožkou. Vtírání oleje se doporučuje po spálení sluncem a zvláčnění bude dopřáno i rtům, když si je namažete.

Na problémy s lupy a proti padání vlasů

Dýňový olej obsahuje hodně vitamínů a minerálních látek, které příznivě působí na hydrataci pokožky. Pomáhá při potížích s lupy a využívá se také na vypadávání vlasů, Stačí ho vtírat jemnými pohyby do vlasů a nechat ho působit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: zdraví, krása, omlazení, kosmetika, přírodní prostředky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.