Reklamní pozice premium odkaz

Móda a krása

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 2/2

Plastické operace v obličeji Mezi nejoblíbenější plastiky v obličeji patří rhinoplastika, tedy operace nosu, který je možno upravit do požadovaného tvaru. Jestliže má někdo mindráky z tvaru svého nosu, je to ideální cesta. Podobně je to u uší, které,… »

Jaké druhy plastických operací dnes frčí 1/2

Modelace prsou Stále velice populární modelace prsou, vládne oblíbenosti plastických operací. Přitom nejde jen o zvětšení prsou, jak se mnozí domnívají, ale také zmenšení, případně modelaci do správného tvaru, pokud jsou povislá, či modelace po… »

Kupujete trenky pro partnera? Zde je šest tipů, z čeho lze vybírat. 3/3

Vtipné motivy Chcete-li své drahé polovičce udělat radost a koupit mu trenýrky, které on sám preferuje, můžete vybrattřeba některé s potiskem vtipného motivu či obrázku, řada je i doplněna vtipnou či pikantní hláškou.Oblíbené jsou třeba… »

Kupujete trenky pro partnera? Zde je šest tipů, z čeho lze vybírat. 2/3

Pohodlí až na prvním místě Muži, na rozdíl od žen preferují pohodlí před vzhledem. U trenýrek v minulosti platilo, že pohodlné jsou,nicméně na kráse moc nepobraly. Ani to už dnes neplatí. Pohodlné, pružné trenýrky bývají častovyrobeny z přírodní 100%… »

Kupujete trenky pro partnera? Zde je šest tipů, z čeho lze vybírat. 1/3

Klasika I když se může zdát, že klasickým trenýrkám už odzvonilo, nenechte se zmýlit. Stále jsou mezi muživ oblibě, zejména díky jejich pohodlnému nošení. Toto vzdušné spodní prádlo, které nikde neškrtí,dopřejí mužům volnost v pohybu a k tomu je vyrobeno… »

Tipy na dětské capáčky 2/2

Capiki -Dívčí capáčky Sedmikrásky Jestliže tyto dětské capáčky něčím skutečně zaujmou, tak je to primárně materiálem. Jedná se totiž o kožené capáčky, které díky danému materiálu nabídnou hned několik pozitiv, a to především s ohledem… »

Tipy na dětské capáčky 1/2

Dětské džínové capáčky Bobo Baby Dokonalý vzhled těchto dětských capáčků je hlavním důvodem jejich velké obliby. Když se na ně podíváme blíže, jsou unikátní především proto, že velmi dobře imitují vzhled oblíbených sportovních tenisek s tkaničkami. Díky… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit