Reklamní pozice premium odkaz

Proč dřevostavbu 2/2

Proč dřevostavbu 2/2

Ilustrační foto

Pevnost je samozřejmostí

Pokud jde o stavbu domu, je třeba říci, že je vždy nutné dodržet celou řadu různých norem. A to i takových, které se týkají bezpečnosti a tedy i samotné pevnosti domu. V tomto směru je nutné jasně podotknout, že dřevostavba v tomto směru vydrží stejně, často i více, než klasický zděný dům. Není třeba obávat se ani silného větru, a to třeba s ohledem na pevnost stěn, nebo střechy.

Potěší izolace stavby

Pokrok v oblasti technologií a postupů samotné stavby je v posledních letech velmi patrný. A tak je třeba říci, že důvodem pro dřevostavbu je i jistota vysoké izolace a minimálním tepelným ztrátám. K tomu přispívá i velmi malá schopnost akumulace spojená s tím, že by byl v některých materiálech držen chlad.

Rychlá stavba

Proč dřevostavby? Jelikož rozhodně potěší rychlost samotné stavby. Zatímco u běžného zděného domku můžete čekat i několik měsíců, dřevostavba může být v podstatě hotová a postavená již za několik týdnů. I toto patří mezí její velké pozitivum a také mezi jeden z hlavních důvodů, proč si ji pořídit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: bydlení, dřevo, dřevostavba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.