Reklamní pozice premium odkaz

Stavba a rekonstrukce

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Proč dřevostavbu 2/2

Pevnost je samozřejmostí Pokud jde o stavbu domu, je třeba říci, že je vždy nutné dodržet celou řadu různých norem. A to i takových, které se týkají bezpečnosti a tedy i samotné pevnosti domu. V tomto směru je nutné jasně podotknout, že dřevostavba v tomto… »

Proč dřevostavbu 1/2

Životnost je velmi dlouhá I když se jedná o dřevo, je důvodem, proč si pořídit dřevostavbu, rozhodně její životnost. Pokud budeme konkrétnější, potom je třeba říci, že ta se dnes pohybuje okolo sedmdesáti až sto lety. Jedná se ale o statistické číslo.… »

Čeho se vyvarovat při zateplení fasády 2/2

Špatná volba barvy fasády I když se na první pohled zdá, že tvorba barvy na zateplenou fasádu může být jakákoliv, opak je pravdou. Dnes výrobci fasádních omítek a barev nedoporučují na kontaktní zateplovací systémy používat určité odstíny. Myslete na… »

Čeho se vyvarovat při zateplení fasády 1/2

Nezateplujte jenom část Častou chybou, kterou byste se měli vyvarovat, je zateplení fasády, které bude spojeno s tím, že dojde k realizaci jenom na části vaší fasády. Takto by zateplení rozhodně probíhat nemělo. Buď zateplujte celý dům, tedy celý objekt,… »

Čeho se vyvarovat při pokládce koberce 2/2

Vyvarujte se nedokonalé fixaci Koberec by měl držet co možná nejlépe. Jak zajistit jeho dokonalé fixaci? Rozhodně se vyvarujte tomu, že byste koberec položili jenom tak na volno. Správnou cestou je to, že využijete kvalitní fixační materiál. Jako ten… »

Čeho se vyvarovat při pokládce koberce 1/2

Nepodceňujte přípravu Pokládka koberce se může mnohým lidem jevit jako něco, co je skutečně velmi jednoduché a také velmi rychlé. Nutno ale říci, že byste se měli vyvarovat přílišnému spěchání. A to tak, že podceníte samotnou přípravu na pokládku. Pokud… »

Čeho se vyvarovat při pokládce dlažby 2/2

Vyvarujte se použití zastaralých technologií Při pokládce dlažby zapomeňte na jakékoliv historické postupy, které jsou už dávno minulostí a které se dnes už vůbec nepoužívají. Jedná se třeba o použití cementové malty. Dnes se využívají hlavně… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit