Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Radíme, jak vyčistit bazén 2/2

Měříme stav vody I tento postup je nesmírně důležitý. Při péči o bazén je třeba mít dokonalý přehled o tom, jak na tom voda je. Tento postup je v podstatě preventivní, jelikož správné naměřené hodnoty jsou jistotou, že se neobjevují bakterie,… »

Radíme, jak vyčistit bazén 1/2

Odstraňte mechanické nečistoty Ty do vody padají například ze vzduchu, stejně jako mnohou být nalepeny třeba také na našem těle. Je jasné, že potom ve vodě zůstávají. Proto necháme vodní hladinu zklidnit a následně použijeme bazénový vysavač. Pomocí… »

Rady, jak udržovat bazén čistý 2/2

Hlídejte správnou teplotu Není nic nového, že při vyšších teplotách dochází k tomu, že se voda výrazně rychleji kazí. Ideálním příkladem je samotné zelenání vody. Proto ten, kdo chce vodu v bazénu udržovat dlouhodobě čistou, by měl hlídat také její teplotu.… »

Rady, jak udržovat bazén čistý 1/2

Začnete u sebe Čistá voda v bazénu je základ. Jenom málokdo si ale uvědomuje, že je to on sám, kdo má vliv na její dlouhodobou čistotu. Na těle se mohou usazovat větší či menší nečistoty, které můžete přenášet do bazénu. Proto doporučujeme obezřetnost… »

Rady, jak dezinfikovat a očistit saunu 2/2

Aplikujte na saunu pravidelné nátěry Sauna je většinou dřevená. Sice dokonale vypadá, ale zároveň je třeba na tento materiál nanášet ochranné nátěry. A to proto, aby si dřevo ve vysokých teplotách a také při vysoké vlhkosti ponechalo všechny… »

Rady, jak dezinfikovat a očistit saunu 1/2

Správné přípravky jako základ V sauně se obvykle potíme a jsme zde nazí. Je proto třeba zajistit i její zdravotní nezávadnost. Prvním krokem je nutnost zbavit se klasicky prachu, nebo jakýchkoliv jiných standardních nečistot, které mohou v jejím… »

Rozhodněte se: Podlahové topení nebo radiátory na zeď 2/2

Radiátory na zeď Jedná se o standardní klasiku taktéž využitelnou v rodinných domech, tak i bytech. Radiátory na zeď lze jednoduše připojit k různým zdrojům vytápění, odkud bude proudit voda odpovídající teploty. Samozřejmostí je i bohatý… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit