Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na dětské deky 2/2

Tipy na dětské deky 2/2

Ilustrační foto

Koala -Dětská deka Srdíčka + Medvídek

Povedená dětská deka, která rozhodně svým motivem, kterým je medvídek koala, kterého doplňují krásná srdíčka. Díky tomu se líbí nejenom rodičům, ale zaujme také děti. Lákadlem je však i celková kvalita zpracování. To znamená, že materiál je příjemný na dotek, stejně jako si můžete být jisti i tím, že bude deka také příjemně hřát. Bát se nemusíte ani údržby, jelikož není problém prát tento typ dětské deky v pračce, a to na třicet stupňů. Díky tomu si stále zachová své kvalitativní vlastnosti, stejně jako si stále zachová i svůj dokonalý vzhled.

Jerry Fabrics -Dětská deka KRTEČEK

Jeden z nejoblíbenějších motivů nejenom posledních let. Jde o Krtečka, kterýž je hlavním symbolem této kvalitní deky. Zaujme svým všestranným použitím, kdy ji můžete využívat jak doma, tak i venku. K tomu napomáhá i její velikost, která činí 100 x 150 centimetrů. Jde o kvalitní fleecovou deku, u které budete mít v jakémkoliv počasí jistotu, že vaše dítě dokonale zahřeje. Obávat se nemusíte ani jakkoliv složité údržby. Kromě lokálního čištění není problém ani s tím, že deku jednoduše vyperete v pračce.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: bydlení, dětský pokoj, děti, postel

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.