Reklamní pozice premium odkaz

Přírodní dekorace jsou zase in

Přírodní dekorace jsou zase in

Ilustrační foto

Interiéry ve dřevě se zase dostaly do módy. Pravděpodobně to souvisí s tím, že se lidé vracejí zpátky k přírodě. Zastavitelnost naší republiky roste a tak je čím dál náročnější si od moderních staveb a materiálů odpočinout.

Tatranský profil jako skvělý tip

Jedním z tipů na dřevo v interiéru je dekorační tatranský obklad. Používá se zejména na stropech a na stěnách, přičemž zcela nejoblíbenější je v podkroví. Zde je čím dál více používaný namísto doposud vedoucích sádrokartonů.

Celý systém je velmi jednoduché v rámci výstavby a rekonstrukce použít, k čemuž slouží pero -drážka. Díky tomu si s použitím tatranského obkladu poradí i méně zdatný domácí kutil. Kvalitní obložení interiéru dokáže vytvořit perfektní atmosféru domova. Proto pak není problém si pořídit levné vestavěné skříně a další nábytek, které celkový kolorit přírodního vybavení již jenom dotvoří.

Kladem tatranského profilu je i to, že ho můžete bez problémů použít v exteriéru. Toto dřevo je velmi kvalitní a tak dobře odolává klimatickým vlivům. S oblibou je například používáno na ploty, altány, pergoly nebo zahradní domky.

Nezapomeňte na podlahu

Jestliže se rozhodnete pro dřevěný interiér, neměli byste rozhodně zapomenout ani na podlahu. Poctivá dlážkovica vám k tomu pomůže. Také v tomto případě jde o systém pero -drážka, který do sebe perfektně zapadá. Podlahová prkna jsou vyrobeny ze smrku, borovice a z červeného smrku.

Platí, že klasická dřevěná podlaha je nejpřirozenějším druhem podlahy, jaký si vůbec můžete pořídit. Její kvalitu potvrzuje i to, že je lidstvem používána od nepaměti. A to ve všech zemích, kde je tento materiál dostupný! Proto vás určitě nepřekvapí, že ji také můžete kdykoliv a rychle opravit, pokud by došlo k jejímu poškození.

 

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: bydlení, dřevo, pr, dekorace, interiéry

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.