Reklamní pozice premium odkaz

Bydlení a stavba

další > poslední »
zobrazit

Přírodní dekorace jsou zase in

Interiéry ve dřevě se zase dostaly do módy. Pravděpodobně to souvisí s tím, že se lidé vracejí zpátky k přírodě. Zastavitelnost naší republiky roste a tak je čím dál náročnější si od moderních staveb a materiálů odpočinout. Tatranský… »

Tipy na moderní elektroinstalaci 2/2

Řídící jednotky Pokud je cílem vybudovat skutečně moderní a chytrou domácnost, musí do segmentu moderní instalace patřit i jednotlivé řídíce jednotky. O co se jedná? Zde jde o zařízení, které dokáže primárně získávat a zpracovávat… »

Tipy na moderní elektroinstalaci 1/2

Sběrnicové kabely Moderní elektroinstalace by měla být založena na použití ideálně takzvaných sběrnicových kabelů. Zatímco u běžných elektroinstalací jsou využívány kabely silové, kterých může být hned několik, tak v případě řešení, které bude spojeno… »

Tipy na dětské deky 2/2

Koala -Dětská deka Srdíčka + Medvídek Povedená dětská deka, která rozhodně svým motivem, kterým je medvídek koala, kterého doplňují krásná srdíčka. Díky tomu se líbí nejenom rodičům, ale zaujme také děti. Lákadlem je však i celková kvalita… »

Tipy na dětské deky 1/2

Elodie Details -sametová deka Bedouin Stories Jedna z velmi kvalitních dek na našem trhu, která vaše dítě dokonale zahřeje na jakékoliv cestě. Jedná se o unikátní dvojitou deku, která zaujme i svým sametovým povrchem. Unikátem je rozhodně… »

Proč dřevostavbu 2/2

Pevnost je samozřejmostí Pokud jde o stavbu domu, je třeba říci, že je vždy nutné dodržet celou řadu různých norem. A to i takových, které se týkají bezpečnosti a tedy i samotné pevnosti domu. V tomto směru je nutné jasně podotknout, že dřevostavba v tomto… »

Proč dřevostavbu 1/2

Životnost je velmi dlouhá I když se jedná o dřevo, je důvodem, proč si pořídit dřevostavbu, rozhodně její životnost. Pokud budeme konkrétnější, potom je třeba říci, že ta se dnes pohybuje okolo sedmdesáti až sto lety. Jedná se ale o statistické číslo.… »

další > poslední »
zobrazit