Reklamní pozice premium odkaz

Jaké přívěsy za auto dnes frčí 2/2

Jaké přívěsy za auto dnes frčí 2/2

Ilustrační foto

Přívěsný vozík na posyp

Netradiční jsou i přívěsy na auto, které slouží jako posyp. Ideální výbava pro chataře, chalupáře a jiné osoby, které bydlí v odlehlých částí a často mají potíže v zimě. Obvykle správy cest nejsou s to zajistit dokonalý odklid sněhu a ledu tak si tamější obyvatelé musí pomocí sami. Takový přívěs je tak vhodnou volbou, která se dá užít i na mnoho jiných aktivit.

Skříňový přívěs

Pro přepravu velkých a rozměrných věcí a zboží, je skvělé mít skříňový přívěs, který je určen ale spíše už pro silnější osobní automobily, nebo větší auta, ideální vícemístná auta, dodávky apod. výhodou je, že takový skříňový přívěs pobere velké množství zboží a je tak možno vykonat pouze jednu cestu než složitě přepravovat po částech, nebo platit firmě za převoz.

Obytný přívěs

V poslední době také hodně letí obytné přívěsy. Jejich atraktivita opět stoupá, a to s množstvím moderních vybavení, které je. Lidé si postupem času zvykají i na dovolené v okolí, v českém prostředí a v kempech. Obytný přívěs je tak ideální pro takové dovolené, a to i za každého počasí. Navíc moderní přívěsy jsou často lépe vybavené než třeba s nadsázkou domy.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: auto

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.