Reklamní pozice premium odkaz

Jaké přívěsy za auto dnes frčí 1/2

Jaké přívěsy za auto dnes frčí 1/2

Ilustrační foto

Vozík za auto

Klasický vozík je obvykle malý, ale na přepravení běžných věcí dostačující. S menším přívěsem se obvykle lépe manipuluje. Navíc je i lépe skladný, například pro klasickou garáž apod. klasický vozík za osobní automobil je běžně plechový, takže odolný proti vnějším vlivům a také vydrží hodně. Vozík za auto je pro osoby, které převážení zboží, nejčastěji mechaniku, sportovní vybavení nebo třeba topné dřevo aj. běžnou součástí výbavy.

Prodloužený přívěs za auto

Mimo klasický vozík za osobní automobil je možno využít prodloužený vozík nebo také plošinu, bez stěn. Takové vozíky jsou ideální na přepravu spíše výjimečnou, méně častou. Převážet je možno třeba klády dřeva, nebo jiné, takto velké zboží. Prodloužený přívěs je k tomu určen. Vhodné využít i třeba na převážení při stěhování. Často existují právě půjčovny podobných přívěsů, jelikož je lidé obvykle denně nevyužívají.

Zavírací přívěs

Méně časté, za to s možností skvělého využití jsou přívěsy se zavíracími dvířky. Takto je možno převážet řadu zboží, které se nevejde do vozu, ale je potřeba jej mít a také schované, aby je nezničil déšť, sníh či vítr. Obvykle je součástí běžného přívěsu na auto také právě vrchní odnímatelná část, a tak využít přívěs jak otevřený, nebo zcela zavřený. Když už mít vozík, takový dekl je vhodné mít po případ potřeby.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: InfoRady.cz

Štítky: auto

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Inforady.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Inforady.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Inforady.cz.